Součástí stage bude také chill zóna. Na rozdíl od předchozích let se tentokrát univerzitní stage přesouvá do interiéru a téměř celý program tak bude probíhat uvnitř.
Na stagi se stejně jako v předchozích letech potkají pedagogové a studenti Slezské univerzity s dalšími osobnostmi mimo jiné z oblasti vědy, kultury a podnikání. Návštěvníci se mohou těšit například na středeční workshop reportážní fotografie s pedagogem Institutu tvůrčí fotografie Ondřejem Durczakem a čtvrteční promítání filmu Zázrak ve stínu měsíce světoznámého astrofotografa Petra Horálka. V pátek si mohou přijít poslechnout povídání o vesmíru a kosmonautice s Tomášem Gráfem z Fyzikálního ústavu v Opavě a popularizátorem kosmonautiky Janem Spratkem či debatu o udržitelném podnikání, jíž se kromě rektora Slezské univerzity Tomáše Gongola zúčastní rovněž podnikatel Jannis Samaras, případně se mohou zúčastnit promítání nového dokumentárního filmu Sběratelé kratomu a následné diskuze s autory a odborníky, kteří se na filmu podíleli. Ze sobotního programu pak můžeme zmínit například setkání se spisovatelem a popularizátorem vědy Leošem Kyšou, který se s pedagogem Slezské univerzity Pavlem Tulejou zamyslí nad tím, proč i v současné moderní době stále věříme na zázraky a magii.
Bližší informace k programu a ke všem vystupujícím jsou k dispozici na stránkách SUper Stage. Slezská univerzita svou spolupráci s Colours of Ostrava dlouhodobě prohlubuje a již několik let zajišťuje záznamy festivalových koncertů a debat z diskusního fóra Meltingpot, natáčení aftermovies z Meltingpotu či Colours of Ostrava a výrobu série portrétních zpovědí s názvem Voices of Meltingpot, již vytváří pedagogové a studenti studijního programu Audiovizuální tvorba vyučovaného na Ústavu filmové, televizní a rozhlasové tvorby Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity.